VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

Úvod - čo je terapia zvukom
Niečo z histórie účinkov zvuku
Načo sú vhodné rôzne kmitočty
Zaujímavosti pre hudobníkov
Čo ponúkame:
Individuálna terapia ladičkami
Harmonizácia čakier ladičkami
Nabitie krištáľov ladičkami
Liečba rakoviny ladičkami
Doplnenie minerálov v tele ladičkami
Očista energetická a duchovná
SOS pre tráviaci trakt po hodovaní
Kurzy používania ladičiek

 

 

 

 

 

C kontra - 32 Hz

C veľké - 64 Hz

C malé - 128 Hz

 

 

 

 

 

Ladička DNA

4 DNA NUCLEOTIDOVÁ ZOSTAVA

 

VÝŽIVOVÁ MINERÁLNA SADA

 

 

 

 


ŠESŤ SOLFEGGIO FREKVENCIÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LADIČKY VNÚTORNÝCH ORGÁNOV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 ZÁKLADNÝCH ČAKIER

 

 

 

HARMONICKÁ SADA 8 ks

 

 

 

 

 

 

 

 

OM 136,1 Hz

 

 

 

 

SET LADIČIEK MINERÁLOV - 13 ks

 

 

 

 

 

ANJELSKÉ LADIČKY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LADIČKY MOZGOVÉ VLNY - set 5ks

 

 

 


Harmonizácia ladičkami


Načo sú vhodné rôzne kmitočty

Zvuk vzniká ako pohyb častíc vzduchu, ktorý vedie ku kmitaniu pevných telies. Kmity, ktoré tvoria zvuk, sú energiou, ktorá je obsiahnutá v prírode, vo vesmíre, v nás samotných. Bohužial, ľudské ucho je schopné zachytiť len zlomok tohto mohutného spektra kmitov. Všetko okolo nás a v nás má vlastné vibrácie. Determinovaní sme schopnosťou ucha zachytiť a rozpoznávať vibrácie na frekvenciách 20 - 22000 Hz. Nižšie frekvencie zachytáva napríklad slon. Vyššie frekvencie zachytáva delfín alebo netopier. Celý vesmír, každá hviezda, hrajú svoju melódiu.

LADIČKY JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ
Ak objednáte počas kurzov,
sú vo zvýhodnených cenách.

Cenník na vyžiadanie
Kompletná ponuka druhov ladičiek je širšia,
než sú tu uvedené, počas kurzov sa naučíme,
ako pracovať so všetkými.

Klientom OÁZY HARMÓNIE
je možné zapožičať ladičky na domov
s presnou inštruktážou použitia pri ich individuálnej terapii. Požičovné je za symbolickú cenu
1,50 €/1 deň.

______________________________________________

LADIČKY OKTÁVA

Dokázané je, že naše  telo priaznivo ovplyvňujú vibrácie Zeme, napokon sme jej súčasťou. Niektorí odborníci sa už dlho zaoberajú meraním frekvencií a ich pôsobeniu a ovplyvňovaniu ľudskej psychiky a zdravia. Zem tiež vibruje na svojej frekvencii a je pre človeka dôležitou. Hovorí sa jej Schumannova rezonancia, podľa jej objaviteľa a je 7,83 Hz . Účinky tejto rezonancie sú pre človeka liečivé. Násobky tejto rezonancie už sú počuteľné ľudským uchom a na tomto princípe sú postavené ladičky OKTÁVA. 

Ladičky OKTÁVA Posilujú kostru, po úrazoch, zlomeninách, mizne bolesť, svalové napätie, stres, spazmus – bolestivý svalový kŕč, strach, prekrvujú, hlboký odpočinok, pomáhajú „prevádzať“ na druhý svet, jednotlivé oktávové ladičky majú naviac špecifické funkcie)

C kontra - 32 Hz
vhodné pri problémoch s vlasmi, kožou, nervoch na koži, zlepšuje prekrvenie, pomáha pri sexuálnom chlade

C veľké - 64 Hz
vhodné pri problémoch so svalmi, kĺbmi, nižšími bedrovými stavcami, kosťou krížovou, kostrčou. Udržuje rovnováhu medzi nervovou sústavou sympatickou a parasympatickou

C malé - 128 Hz
pre rebrá, hrudné stavce, hrudnú kosť. Tiež vhodné pre deti. Podporuje relaxáciu, zlepšuje pamäť a posiluje sexuálné funkcie.

Určite poznáte takzvanú vesmírnu chorobu. Zažili ju kozmonauti v šesťdesiatych rokoch. Vedci zistili, že im chýbala frekvencia Zeme a chýbajúce energie spôsobovali psychické aj fyzické problémy. Neskôr namontovali v kabínach rakiet prístroj, určený  na doplnenie chýbajúcich vibrácií, ktorý simuloval Schumannove vlny v rakete, čo umožnilo kozmonautom udržať sa počas letu v psychickej aj fyzickej pohode. Schumannove vlny sú prepojené s mozgom cicavcov, teda aj človeka  a priamo ovplyvňujú náš imunitný systém, spánok, vzťahy, vývoj a naše vnímanie času. Byť zladený so Schumannovými vlnami, teda frekvenciou Zeme, znamená byť v súlade so základným tokom bytia.

Existujú štyri hlavné spôsoby, ako sa naladiť  a zladiť s frekvenciou Zeme:

  1. Meditácia, ktorá stimuluje alfa a theta vlny medzi mozgom a planétou, a tak vzniká rezonancia. Táto synchrónia nielen rozširuje vedomie, ale aj upevňuje zdravie.
  2. Alfa hladina mozgových vĺn, do ktorej sa človek dostáva jednoduchou relaxáciou a trénovaním otvorenej mysle, teda otvorenému prístupu k myšlienkam.
  3. Kontakt s delfínmi navodí hladinu alfa a zároveň hemisferickú synchronizáciu v mozgu. To je preto, lebo delfíny vytvárajú zvukové vlny na frekvencii Schumannovej Rezonancie 7,83 Hz. Delfíny komunikujú zvukmi, ktoré sa podobajú klapnutiu a ktoré produkujú bioultrazvukové energie. Tieto zvuky dosahujú 4 krát vyššie ulttrazvukové frekvencie, ako tie, ktoré dokážu vytvoriť prístroje. Existuje terapeutický model, podľa ktorého zvuky delfínov dokážu naštartovať ozdravné procesy v ľudských bunkách, v tkanive a vo vnútornej štruktúre tela. Plávanie s delfínmi môže pomôcť očistiť a stabilizovať ľudské energetické pole.
  4. Ladičkami o príslušnej frekvencii - ladičkami OKTÁVA

______________________________________________

DNA 528 Hz
Harmonizuje miechu, robí správne zmeny v štruktúre buniek, robí mladší vzľad, zastavuje stárnutie, otvára srdce pre bezpodmienečnú lásku, dokonca môže pomôcť s genetickými chorobami.

4 DNA NUCLEOTIDOVÁ ZOSTAVA LADIČIEK
Nukleotidy, sú molekuly , ktoré keď sa spoja, vytvárajú štruktúru celku RNA a DNA. hrajú ústrednú úlohu v metabolizme , v ktorom slúžia ako zdroj chemickej energie ( adenosintrifosfát a guanozín trifosfát ), podieľať sa na bunkovej signalizácii ( cyklického guanozínmonofosfátu a cyklický adenozín monofosfát ) a sú začlenené do dôležité spolučinitele enzymatických reakcií ( koenzým , Flavina adenín dinukleotid , Flavina mononucleotide a nikotinamidadenindinukleotidfosfát ).

Adenine 545.6 Hz
Guanine 550 Hz
Cytocine 537.8 Hz
Thymine  543.4 Hz

Deoxyribonukleová kyselina DNA je nukleová kyselina, ktorá obsahuje genetické informácie, ktoré sú používané vo vývoji všetkých živých organizmov. Hlavnou úlohou DNA je je byť dlhotrvajúcim úložiskom informácií. Tieto ladičky sú opatrne konštruované, aby aktivovali telo preparátmi, ktoré sú podstatou života (esenciou) – A,G,C,T. Vhodné pre genetické problémy, autizmus, Downonov syndróm, proti stárnutiu.

______________________________________________

VÝŽIVOVÁ MINERÁLNA SADA LADIČIEK:

Gold 316 Hz
funkcie mozgu, vitalita, dlhovekosť, ukľudňujúci spánok

Silver 376 Hz

prírodné antibiotikum

Platinum 312 Hz

infekčné baktérie, hubovité ochorenia, vírusy 

Silica  448 Hz
tvorba kolagénu v kostiach, chrupavkách a spojivových tkanivách  

______________________________________________


ŠESŤ SOLFEGGIO FREKVENCIÍ (solmizačné slabiky):
Tieto originálne zvukové frekvencie boli použité v starovekom gregoriánskom chorále. Verilo sa, že spevy a ich konkrétne tóny odovzdávajú obrovské duchovné požehnanie, keď sú spievané masami v harmónii počas náboženských obradov. Tieto účinné frekvencie boli na novo objavené Dr. Joseph Pulem, ako je popísané v knihe Liečiace kódy pre biologickú apokalypsu od Dr. Leonarda Horowitza.

DO 396 Hz uvoľňuje vinu a strach, napomáha dosiahnutiu cieľov, umožňuje prebudenie a návrat k realite.
RE 417 Hz rozuzľuje situácie, rozpúšťa staré vzorce reakcií a správania sa, uľahčuje pozitívne zmeny. Môže zmeniť odcudzenie človeka od Jednoty a návrat na správnu cestu. Čistí traumatické zážitky a vymaže deštruktívne vplyvy minulých období. Odstraňuje obmedzujúce pocity, podporuje DNA, dodáva energiu.
MI 528 Hz transformácia a zázraky, frekvencia lásky, opravuje DNA do pôvodnej podoby. Zvyšuje energiu, tvorivosť, vnútorný kľud, privádza duchovné zážitky a osvietenie. Čistí od účinkov čiernej mágie, kliatieb, negativity vyslanej na človeka či zviera.
FA 639 Hz pri liečení vzťahov, súdržnosť vzťahov, harmonizácia spoločnosti, mozgu. Dokonalá integrácia oboch hemisfér. Podpora komunikácie bunky so svojím okolím. Komunikácia s paralelnými svetmi a duchovnými svetmi.
SOL 741 Hz zobudenie intuície, 6. zmyslu. Napomáha vyjadrovaniu, riešeniu, spája s nelineárnym poznaním. Čistí bunky od toxínov a elektromagnetického žiarenia. Vedie k čistejšiemu a zdravšiemu životu.
LA 852 Hz spirituálny rast, návrat do kozmického / Božského rádu, duchovného poriadku. Prebúdza lásku a akýkoľvek systém do pôvodného perfektného stavu. Je spojený so svetlom a duchom, umožňuje návrat k jednoste. Prehlbuje intuíciu. Telepatia, bezpodmienečná láska.

S doplňujúcimi frekvekciami:

174 Hz individuálny duchovný vplyv, anestetikum, odstraňuje bolesť fyzickú aj duševnú, dáva orgánom pocit bezpečia a motivuje ich k čo najlepšej činnosti
285 Hz poznanie, lieči rany, popáleniny, poškodené tkanivo do pôvodnej podoby.
936 Hz aktivuje 3. oko (epifýza, šišinka corpus pineale)
963 HZ posvätný súlad, prebúdza DNA ako vysielač, aktivuje šišinku.

Medzi Solfeggio frekvencemi existujú zaujímavé matematicko - fyzikálne vztahy.  Rozdiel medzi tromi prvými, druhými a tretími frekvenciami v kruhu je 111 Hz.

174+111= 285
285+111= 396
417+111= 528
528+111= 639
741+111= 852
852+111= 963

Naša súčasná hudobná stupnica je mierne mimo rozsah synchronizácie s pôvodnými Solfeggio frekvenciami zo stredoveku. Komorné "A" v súčasnosti dohodou hudobníkov nastavené na 440 Hz bolo pôvodne, ešte okolo roku 1914, stanovené vo výške 417 Hz, čím zachovávalo liečivú frekvenciu Solfeggio.
V podstate, takmer všetka hudba, ktorú počúvame dnes v mediách alebo sa predáva v obchodoch, či už je to rock, jazz, soul alebo klasika, je atonálna a z hľadiska liečenia a duchovného rozvoja kontraproduktívna v porovnaní s úžasnou  transformačnou silou Solfeggio tónov.

______________________________________________

LADIČKY PODĽA KMITOČTU VNÚTORNÝCH ORGÁNOV

Pľúca A 220 Hz

Črevá Cis 281 Hz

Žalúdok A 110 Hz

Slinivka brušná, slezina Cis 117,3 Hz

Krv Dis 321,9 Hz

Močový mechúr F 352Hz

Ľadviny Es 319,88 Hz

Nadľadvinky H 492,8 Hz

Pečeň Es 317,83 Hz

Žlčník E 164,3 Hz

Tračník F 176 Hz

Mozog Es 315,8 Hz

Tukové bunky Cis 295,8 Hz

Svaly E 324 Hz

Kosti As 418,3 Hz

Kmitočty objavila dr. Barbara Hero. Je možná kombinácia, napríklad: proti celulitíde Cis 295,8 – tukové bunky a E 324 Hz – svaly. Pri používaní však treba dbať na správny postup, aby neprišlo k "predávkovaniu" orgánu.

______________________________________________

KMITOČTY VIBRÁCIÍ 7 ZÁKLADNÝCH ČAKIER

1. MULADHARA 194,18 Hz

2. SVADHISTHANA 210,42 Hz

3. MANIPURA 126,22 Hz

4. ANAHATA 136,10 Hz

5. VISHUDDHA 141,27 Hz

6. ADJNA 221,23 Hz

7. SAHASRARA 172,06 Hz

______________________________________________

SLNEČNÁ ZOSTAVA – ÚPLNÁ HARMÓNIA 8 LADIČIEK DIATONICKEJ STUPNICE

C1 256 Hz

D1 288 Hz

E1 320 Hz

F1 341,3 Hz

G1 384 Hz

A1 426,7 Hz (hudobné ladenie je posunuté, A1 = 440 Hz)

H1 480 Hz

C2 512 Hz

______________________________________________

LADIČKA OM 136,1 Hz

- Uvedie človeka do stavu blízkeho meditácii a hlbokého odpočinku za pár minút. Pomáha pri cvičení jogy. Dolaďuje fyzické telo k vibráciám mantry OM, spája s prvotnými vibráciami OM.

- Citát :„Na počiatku bolo Slovo“...to slovo bolo OM. Existuje skupinové liečenie seby a matky Zeme nazývané OM-healing, ktoré priniesol duchovný majster hinduizmu Sri Swami Wishwananda, ktoré práve využíva tieto frekvencie OM.

- Ladičku OM môžeme použiť priamo na tele i na akupunktúrnych bodoch na meridiánoch, k rebru, na hrudný stavec, hrudnú kosť alebo kosť krížovú, chrbticu, kostrč alebo akúkoľvek inú kosť. (Keď sa položí na hrudnú kosť, ucítime vibráciu okolo očí a po chvíli v celom tele.)

- proti ľahkým depresiám, poskytuje podporu pri relaxácii, meditácii a otváraní srdca

______________________________________________

LADIČKY MINERÁLOV

Selen (Se) Cis 272 Hz

Molybden (Mo) F 336 Hz

Draslík (K) Dis 304 Hz

Vápnik (Ca) E 320 Hz

Chróm (Cr), Magnézium (Mg) Gis 384 Hz

Mangan (Mn) Gis 400 Hz

Železo (Fe) As 416 Hz

Jód (I) As 424 Hz

Meď (Cu) B 464 Hz

Fosfor (P), Zinok (Zn) H 480 Hz

Sodík (Na) Fis 352 Hz

Síra (S) C 256 Hz

Magnézium (Mg) F 341 Hz (doplnkové Mg, vyskytujúce sa v iných výživných zložkách)

______________________________________________

ANJELSKÉ LADIČKY
Na opakujúce sa nepríjemné myšlienky, pomáhajú otvoriť myseľ novým myšlienkám a byť vnímavejším .

Anjel I. 4096 Hz „Rajská záhrada“
Anjel II. 4160 Hz „Prameň svetla“
Anjel III. 4225 Hz „Schody do neba“

______________________________________________

PLANETÁRNE LADIČKY:

Slnko (transcendencia, Lev) tón C-126,22 Hz
Podnecuje tvorivosť, rozvíja sebavedomie, sebavyjadrenie, otvára srdce, dáva vieru v seba samého nájdením svojho cieľa. Moc, sila, spoločenský status, naplnenie. Posilu zmysel života, dáva silu a motiváciu, sebauvadomenie, vitalitu a jas, dodáva entuziasmus, rozhodnosť, umožňuje definovať sám seba v Stvorení.

Merkúr (hlas, komunikácia, Blíženci) tón D-141,27 Hz
Podporuje vedu, otvorenosť voči poznatkom, uľahčuje učenie. Vyššia komunikácia, pochopenie vyššieho vedomia. Analýza, adaptácia, nezištná služba iným. Posiluje schopnosť spolupracovať s inými vďaka pochopeniu a schopnosti komunikácie, písania a hovorenia s dôverou.

Venuša (láska,harmónia, ženskosť, Váhy) tón A-221,23 Hz
Estetika, krása tela a kože, energie farieb, zmyselnosť, rovnováha, krása, vzťah jedného k druhému, partnerské vzťahy, zmyslovosť, vnímavosť, vnímavosť na krásu, ženské atribúty. Posiluje schopnosť prejavovať pocity, skutočne milovať a byť úzkozávislý na iných. Tvorivosť a umenie, schopnosť dávať i brať, hovoriť o láske ako o potešení, ale aj o duchovnom stelesnení, harmónia, vysoké sebahodnotenie.

Zem (odpočinok a premýšľanie, Panna) tón G 194, 18 Hz
Vyrovnávanie energie akupunktúrnych bodov, správneho vzťahu so zemou, hlbšie spojenie s matkou Zem, ktorá udržuje a podporuje našu existenciu. Posiluje hlboký pocit bezpečia a bezpečia zo strany Matky Zeme, kozmického tónu OM i schopnosť sústrediť sa a „byť silne uzemnený“ – mať pevnú základňu. Analýza, adaptácia, nezištná pomoc.

Mars (tvorivosť,sila vôle,mužskosť,Baran) tón D-144,72Hz
Miesto medzi obočím (tretie oko), inšpirácia, nové idey, činorodosť, nové začiatky, sila a vitalita, expresia, asertivita. Posiluje silu uskutočňovať priania, motivuje k činnosti, prináša múdre rozhodnutia plné sily a rozhodnosti, dáva odvahu a posilňuje sexuálnu prirodzenosť človeka. Energia, aktivita, zosilenie vlastnej osobnosti.

Jupiter (umenie a tvorenie, Strelec) tón Fis-183,58 Hz
Rast, energia tela, poznanie kozmickej úrovne vedomia, odhaľovanie vyšších energií, rozvoj hlasu intuície (vyššie sily), cesty, objavy, optimizmus, rozvoj pocitu morálky a etiky. Rast a expanzia, múdrosť, syntéza, životné skúsenosti. Posiluje otvorenosť, dôveru, optimizmus, dobrý osud – bohatstvo a vnáša dobrú náladu do života. Umožňuje, aby nás život poctil úspechmi a dobrodružstvami.

Saturn (vedomie, koncentrácia, Kozoroh) tón D-147,85 Hz
Duchovnosť, sebadisciplína, chýba agresivita a revolučné zmeny. Hlbšie spojenie s kryštálmi a klenotmi. Smerovanie Ducha k sformovaniu sa v súlade so štruktúrou prijateľnou pre človeka, spriatelenie sa s dušou. Posiluje silu byť disciplinovaný, poznať hranice nášho ega a učí vzťahom s inými. Umožňuje konštruktívne a organizované myšlienky, dáva silu a múdrosť v uskutočňovaní dôležitých rozhodnutí, plnení úloh a misií.

Uran (otvorenosť,spontaneita, Vodnár) tón Gis-207,36 Hz
Objavenie seba, vyjadrenie seba samého, sebapoznanie. Pocit spoločenstva, spolčenosť, tvorivosť a kreativita v skupine, individualizmus, práca v kolektíve. Posiluje vnútornú silu uskutočniť životné zmeny z dôvodu intuície, nadšenia, vhľad do vlastného vnútra a sloboda vedie k vyjadreniu seba bez vnútorne stanovených obmedzení.

Neptún (sny a intuícia, Ryby) tón Cis-211,44 Hz
Mystika, význam seba samého v Stvorení, puto s predchádzajúcim životom – vtelením. Sny, predstavivosť, intuícia, podvedomie, meditácia, transcendencia. Posiľuje duchovné skúsenosti a vštepuje schopnosť vcítenia a otvorenia voči iným, provokuje k tvorivosti. Pomáha v kontaktoch s anjelmi, je patrónom hudby, umenia, tanca, tvorivosti, odkazov, prorockých snov, umeleckých počínaní.

Pluto (zjednotenie a interpersonálna energia, Škorpión) tón Cis-140,25 Hz
Uvedomenie si doteraz prežitých udalostí a dokončenie premeny, zmeny a vnútornej obnovy, ich usporiadanie a nájdenie zmyslu. Regenerácia a správne porozumenie s plnou akceptáciou tela, správne pochopenie pohlavia, sexu. Túžba, transformácia spôsobená odovzdaním sa v sexe. Posilenie viery vo vlastnú moc. Posiluje silu, aby sme sa mohli tvárou v tvár postaviť svojim najhlbším problémom alebo tajomstvám a rozohnať tak mraky temnoty a oslobodiť sa z pút ťažkej minulosti. Energetická sila Pluta umožňuje, aby sme opustili staré vzory a obrodili vedomie.

______________________________________________

BIOREZONÁTOR

Slúži k hlbokej meditácii, vyššiemu stavu vedomia, riešeniu problémov, tvorčiemu mysleniu, dlhému sústredeniu, pri myšlienkových postupoch, napomáha osvieteniu v snoch (prorocké sny), predvídaniu budúcnosti. Je to zostava 2 ladičiek, na jednu sa udiera (256 Hz), druhá sa rozochvieva automaticky, má posúvateľné závažíčka so značkami (242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260 Hz). Nastavujú sa tak rôzne intervaly, (napríklad 256 -248 = 8 Hz rozdiel, čo je kmitočet mozgovej vlny alfa). Binaurálne pulzácie stimulují aktivitu neuronov, ale nedoporučujú sa počúvať deťmi mladšími ako 10 rokov a osobami, ktoré trpia epilepsiou.

Vlny delta 1 - 3 Hz hlboký spánok, zregenerovanie organizmu

Vlny theta 4 – 7Hz hlboké uvolnenie, meditácia. Mozog dosahuje tieto frekvencie v určitých fázach spánku, v bdelom stave vedomia môžu pri týchto frekvenciách prísť nápady pre neobvyklé riešenia problémov, hlboké vhľady, rozvoj intuície a vízie.

Vlny alfa 8 – 12 Hz vedomie Ja, prebúdza sa pri tvorení, koncentrovanej činnosti

Vlny beta 13 – 18 Hz rýchle myslenie, nekľud, každodenný stav vedomia (Epileptický záchvat má nežiadúce vyššie frekvencie, až 30 Hz)

______________________________________________

LADIČKY PRVOTNÝCH TÓNOV
podľa Hansa Custoa:

Pozemský deň 194,18 Hz dynamizuje, posiluje imunitný systém, aktivizuje DNA a bunečné delenie

Pozemský rok 136,10 Hz vedie k uvoľneniu, kľudu a vnútornému mieru

Platónsky pozemský rok 172,06 Hz prejasňuje myseľ, uvoľňuje kineziologicky testované blokády, je majstrovským tónom ostatných pozemských tónov a umožňuje vhľad do usporiadania vecí (majú radi aj psy a mačky)

Synodický Mesiac 210,42 Hz vládne ríši tekutín, lymfatického systému, telesných štiav, emócií a plodnosti

 

 

 

 

 

 

English