VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

Termíny kurzov a workshopov

HARMONIZÁCIA LADIČKAMI LaTe:

LaTe – EASY
LaTe – KOMPLET VYLIEČENIE
LaTe – KRIŠTÁLY
LaTe – SOLFEGGIO
LaTe – ODBLOKOVANIE
LaTe – KRÁSA a MINERÁLY
LaTe – POHYBOVÝ APARÁT
LaTe – ŠKODCOVIA v tele
sebaliečenie LaTE - HOLISTIK
sebazoštíhlenie LaTe - LÍNIA
 
Prebuď svoju intuíciu a múdrosť I.
Urobme si voňavý náramok

 

Pokiaľ máte záujem dostávať informácie o kurzoch emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

 

 

Kurzy

Workshop sebazoštíhlenie a anticelulídna natural procedúra

LaTe - LINIA
ladičkovou (La) terapiou (Te)

je určený každej žene, ktorá si chce vylepšiť a udržať postavu prirodzenou cestou. Teda dáva svoje NIE chirurgickému zákroku kvôli kráse, NIE násilnému odsávaniu tukov, NIE elektrickému prúdu do tela, NIE vibračným otrasom telom a vnútornými orgánmi, NIE chémii...

Procedúry, ktoré sa naučíme počas workshopu každá na svojom tele, pôsobia ako štartér metabolizmu, detoxikácie a pohybu lymfy. Spaľujú podkožný tuk, vyhladzujú hrbolčeky „pomarančovej“ kože. Použijeme pritom oleje z prírodných ingrediencií proti celulitíde, pôsobiace v hlbokých vrstvách kože. Naučíme sa robiť si zábaly, počas ktorých sa z tela vylučujú odpadové látky a prebytočná voda, čím sa odstránia opuchy nôh a bruška. Ukážeme si jednoduché cviky, ktoré účinne spevnia ochabnuté svalstvo v problémovej oblasti a rozpohybujú lymfu. Zdiagnostikujeme, čo je príčinou ukladania tuku práve vo vašom tele, a dozviete sa, čo s tým. A v neposlednom rade sa naučíme používať terapeutické ladičky, ktoré na princípe chvenia zvukovej vlny liečia telo už na jemnohmotnej úrovni. Efekt ich pôsobenia na tukové bunky, bunky svalov, DNA, vnútorné orgány, emócie a psychiku - teda faktory, ktoré majú na svedomí vašu nedokonalú postavu - je preto trvácny.

Celé tajomstvo krásneho vyhladeného tela sa dozviete počas 4 stretnutí za 4 týždne, trvajúcich á 3 hodiny, za príjemnú cenu, ktorá je mnohonásobne nižšia ako individuálne ošetrenie v salónoch krásy. Počas stretnutí priebežne monitorujeme stav zlepšovania ( hmotnosť, obvody pása, bruška, bokov, stehien, zadržiavanú vodu v tele, tuky... ) Je nutné zakúpiť si balíček prípravkov a pomôcok pre Vaše osobné použitie počas workshopu. Následne Vám balíček ostáva pre Vaše domáce použitie. Terapeutické ladičky sa dajú zapožičať na domov či objednať za účelom kúpy.

Dámy, ktoré už absolvovali tento workshop, si počas neho upravili postavu o 1 konfekčné číslo, tj. zoštíhleli o 4 cm v obvode pásu a bokov. Nevidím dôvod, prečo by sa to isté nemalo podariť i Vám :-) . Podotýkam, že workshop nie je založený na princípe diét, ani hodinách posilňovania či aerobiku vo fit centre. Princípom je dokonale zdravé telo a správny metabolizmus.

Trvanie: 3h počas 4 rovnakých dní v 4 týždňoch
(napr. 4 pondelky v rámci 1 mesiaca)

Čas: 17.00 – 20.00 hod

Kde:
Bratislava – centrum, Gajova 4, OÁZA HARMÓNIE, o.z.

Cena: 139,- € ( spolu za 4 stretnutia)

Lektor: Alena Wagnerová

Balíček prípravkov: cca 15 €

Maximálny počet účastníčok je 8. Po procedúrach je k dispozícii sprcha.

PRIHLÁŠKA

 

Stiahnite si prosím prihlášku a vyplnenú ju zašlite emailom na alena@oazaharmonie.sk. Obratom dostanete potvrdenie o zaradení, a tiež pokyny o platbe a čo si máte priniesť so sebou na workshop. V prípade plnej obsadenosti Vám bude ponúknutý iný termín.

 

English